Leczenie chorób Opieka medyczna

klinika ortopedyczna – klinika ortopedii w Warszawie

Problemy ortopedyczne nie powinny być bagatelizowane – nieleczone schorzenia mogą bowiem doprowadzić do zmniejszenia ruchomości i znaczących ograniczeń. Dlatego w przypadku występowania pierwszych objawów nie należy ich bagatelizować. Dokuczliwy ból, obrzęk, problemy z poruszaniem to dopiero wstęp do dalszych problemów. Dlatego warto wszelkie objawy skonsultować z lekarzem specjalistą, który pomoże określić przyczynę oraz dobrać prawidłowe leczenie. Jeśli interesuje nas sprawdzona i skuteczna klinika ortopedii, Warszawa i wiele innych miast w Polsce umożliwiają skorzystanie z usług zespołu lekarzy Rehasport Clinic.

https://www.rehasport.pl/ortopeda-warszawa

 

W jaki sposób przebiega cały proces leczenia?

Przede wszystkim zaczynamy od dokładnej i kompleksowej diagnostyki. Konsultacja z naszym zespołem umożliwi postawienie diagnozy i zaplanowanie dalszego postępowania. Jeśli konieczne będzie leczenie operacyjne, dobierzemy metodę jak najmniej inwazyjną i jak najbezpieczniejszą dla pacjenta. Wychodzimy z założenia, że zabieg operacyjny to jeszcze nie wszystko – nasz Pacjent jest dla nas równie ważny również w okresie pooperacyjnym. Dlatego w skład zespołu wchodzą także rehabilitanci, fizjoterapeuci, wykwalifikowana kadra pielęgniarska oraz psycholog – wszyscy oni są nastawieni przede wszystkim na niesienie ulgi i pomocy Pacjentom oraz wspieranie ich w okresie powrotu do zdrowia. Sama operacja nie będzie jednak wystarczająca, jeśli nie zadbamy o odpowiednią rehabilitację, dlatego starannie planujemy cały proces. Dzięki specjalistycznym ćwiczeniom i pomocy naszej kadry Pacjenci szybko wracają do zdrowia i mogą cieszyć się pełną sprawnością. Dlatego polecamy nasz model leczenia oparty na współpracy wielu grup lekarzy i specjalistów. Zamiast zajmować się pojedynczymi przypadkami i urazami, staramy się stosować podejście holistyczne.

Najlepiej zdecydować się zatem na leczenie kompleksowe, które umożliwia nasza klinika ortopedyczna (Warszawa, Poznań, Gdańsk, Konin – to miejscowości, w których świadczymy nasze usługi). Oferujemy również konsultacje z wielu dziedzin medycyny, nie tylko pod względem ortopedycznym. W naszym zespole współpracujemy między innymi z okulistą, neurologiem, urologiem czy seksuologiem. Ponadto zajmujemy się badaniami w ramach medycyny sportu i medycyny podróży. Współpracujemy z Narodowym Funduszem Zdrowia i świadczymy w jego ramach usługi w części placówek. Najlepsza kadra lekarska i najnowocześniejszy sprzęt sprawiają, że zaufały nam tysiące Pacjentów, wśród których znajdują się również najlepsi sportowcy z całego kraju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *