Wyposażenie medyczne

Okulary zgodne z najnowszymi trendami

oprawki okularowe

Nikogo chyba nie dziwi, że w obecnych czasach, zdominowanych przez komputery, tablety, laptopy, czytniki e-booków, siada nam wzrok. Coraz częściej skarżymy się na zmęczenie oczu od monitora, przestajemy ostro wiedzieć, z daleka lub z bliska widzimy słabiej. Jeśli którekolwiek z tych zjawisk zaobserwujecie u siebie to najwyższy czas udać się do okulisty. Specjalista przeprowadzi szereg badań – zakropi ci oczy, aby rozszerzyć źrenicę, sprawdzi twój wzrok z bliska i daleka, zrobi badania na zakres pola widzenia, zbada dno oka – przygotuj się na co najmniej dwugodzinną wizytę. Jednak jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to od okulisty wyjdziesz z konkretną diagnozą, która najczęściej wiązać się będzie z wizytą w salonie optycznym i zakupem okularów.

Jak wybrać idealne (i modne!) oprawki okularowe?

oprawki okularowe

Oprawki okularowe możesz wybrać samodzielnie, kierując się swoim ulubionym kolorem.

O doborze soczewek decyduje okulista, określając ilość dioptrii, jednak oprawki okularowe to już twoja działka. Musisz zdecydować się na takie, które będą najbardziej do ciebie pasować, które podkreślą twoją indywidualność i sprawią, że okulary będą naprawdę trendy. Na szczęście czasy, kiedy okulary szpeciły a nie zdobiły już dawno minęły i teraz można do woli wybierać w przeróżnych modelach.

Jeśli wybierzesz się do optyka z prawdziwego zdarzenia, to czekać na ciebie tam będą tysiące różnych wzorów i wybrać oprawki do okularów wcale nie będzie łatwo. Jednak spokojnie, masz czas, możesz się zastanowić. Możesz postawić na klasykę, na stonowany kolor, lub też na awangardę i krzykliwe barwy – wszystko zależy tylko wyłącznie od twojego gustu i możliwości finansowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *